owoce

O FIRMIE


Słodycz i kremowość bananów, niezwykły aromat marokańskich mandarynek, niepowtarzalny smak polskich jabłek. Brzmi pysznie?

Dzięki Agro Select S.A. możesz cieszyć się świeżymi owocami najwyższej jakości każdego dnia. Współpracujemy z profesjonalnymi plantatorami z Afryki Zachodniej i wielu krajów Ameryki Łacińskiej. Importujemy najlepsze owoce, posiadamy własne dojrzewalnie bananów, w naszej ofercie znajdują się także certyfikowane biobanany z Dominikany. Nieustannie szukamy sprawdzonych dostawców, dzięki czemu stale poszerzamy zakres naszych usług. Wszystko po to, aby zaspokoić apetyt nawet najbardziej wymagających klientów.

Łączymy w sobie elastyczność małej firmy i doświadczenie dużych przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do naszych owoców, nie jesteśmy świeży w tym biznesie. Współpraca z nami przebiega sprawnie. Z pewnością nie obejdziesz się smakiem.

Zapraszamy do kontaktu

Agro Select

OWOCE

banany z afryki

Oferujemy szeroki wybór bananów z Afryki o wyrazistym smaku i regularnej jakości przez cały rok. Te piękne banany korzenno - żółte, wybierane ręcznie, wyciągają wszystkie ich cechy i wielki smak z wyjątkowej gleby i klimatu takich krajów afrykańskich jak Wybrzeże Kości Słoniowej, Kamerun lub Ghana. Banany z ich niepowtarzalnym smakiem, miękką teksturą i subtelnie słodką wonią wzbudzają zachwyt konsumentów w każdym wieku.

Nasze owoce są doskonałym źródłem witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12, C, D, E i K i są bogate w makroelementy: potas, magnez, fosfor, wapń i sod. Są ochroną przed chorobami serca. Banany nie tylko zawierają mikroelementy takie jak miedź, cynk, selen, fluoru, żelazo, mangan i jod, ale również składniki odżywcze, które pomagają utrzymać dobre zdrowie i samopoczucie.

mandarynki

W naszej ofercie posiadamy również Mandarynki. Lubianą odmianą jest klementynka produkowana głównie w Hiszpanii i Maroko.

Mandarynka, czyli młodsza siostra pomarańczy. Jest mniejsza, ale słodsza, jak również łatwiejsza w obieraniu i dzieleniu. Nazwa jej pochodzi od nazwy wyspy Mauritius na Oceanie Indyjskim, którą niegdyś nazywano Mandarą. W zależności od odmiany rośnie na wiecznie zielonych, bardzo ciernistych krzewach lub drzewach, osiągając wysokość nawet 8 metrów. Oznaką dobrego gatunku i świeżości jest intensywny aromat. Owoce zawierają dużo kwasów organicznych, m. in. cytrynowy i jabłkowy, które pomagają pozbyć się substancji toksycznych z organizmu. Mandarynka jest dobrym źródłem witamin: A, B1, B6, C, kwasu foliowego oraz składników mineralnych: potasu i wapnia.

Główne odmiany:

mandarynki flagi

Współpracujemy ściśle z grupą starannie wybranych certyfikowanych producentów jabłek w Polsce. Z kontroli na każdym etapie produkcji możemy obiecać, że nasi klienci otrzymają tylko najlepsze jabłka w bardzo konkurencyjnych cenach, w porównaniu do producentów z Europy, Turcji, Ameryki Południowej i Chin.jablka

OWOCE

bio banany z dominikany

Jeśli banany, to tylko BIO z Dominikany! Biobanany od Agro Select mają niepowtarzalny smak i pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych upraw na Dominikanie.

Nasze owoce wyrosły bez sztucznych dodatków i pestycydów, dzięki czemu są pełne wartości odżywczych. To doskonałe źródło witamin: A, B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12, C, D, E i K oraz makroelementów takich jak: potas, magnez, fosfor, wapń i sod. Jedz na zdrowie!

Biobanany są regularnie kontrolowane i posiadają unikatowy certyfikat. Wybierając Agro Select, masz pewność, że otrzymasz owoce o doskonałych walorach smakowych i jakościowych.

Bio warto! Przekonaj się sam.bio banany

SERWISBazując na wielu latach doświadczeń Agro Select S.A., zapewnia kompletne rozwiązania dla branży spożywczej zarówno dla naszych klientów jak i dostawców wraz z organizacją kompleksowych usług w tym:

  • kompletne zarządzanie kategorią produktów,
  • kompletne zarządzanie łańcuchem dostaw,
  • pakowanie, magazynowanie, sortowanie, realizacja codziennych zamówień – usługi świadczone w wielu lokalizacjach,
  • sortowanie, przepakowywanie, utylizacja,

Oferujemy również doradztwo w zakresie zarządzania, w tym doradztwo w zakresie organizacji wsparcia marketingowego, aby pomóc naszym partnerom w eksploracji możliwości rynkowych.

KONTAKT

Agro Select. S.A.
ul. Długa 157
32-300 Olkusz
tel./fax +48 32 754 48 84
e-mail: biuro@agro-select.com
www.agro-select.com
Wyślij